Koszyk

W promocji

Roztoczański Związek Pszczelarzy w Tomaszowie Lubelskim kontynuuje ponad 150-letnie tradycje pszczelarskie w Polsce. Celem związku jest prowadzenie działalności organizacyjnej i gospodarczej na rzecz produkcji pasiecznej, zaopatrzenie pszczelarzy w środki do produkcji i przetwórstwa produktów pszczelich oraz obrona interesów pszczelarzy.

Dziesiątki lat naszej działalności to troska o wysoką jakość wyrobów i dobre imię pszczelarzy. Związek został założony w 1975 roku jako organizacja społeczno - zawodowa pszczelarzy. Działalność swoją prowadzi na terenie Roztocza. Związek zrzesza ponad  1700 pszczelarzy, którzy mają 58 600 rodzin pszczelich. Działalność gospodarczą rozpoczęto w 1986 roku. Polega ona na skupie i sprzedaży wszystkich produktów pszczelich .

Głównym celem produkcji jest standaryzacja i konfekcjonowanie miodów pszczelich: wielokwiatowego oraz miodów odmianowych.Posiadamy własne laboratorium w którym badamy każdą beczkę dostarczoną przez pszczelarza co ma  korzystny wpływ na ostateczny wizerunek naszych wyrobów.

 Posiadamy certyfikat FSSC 22000 jest  to kompleksowa norma, której stosowanie jest gwarancją wysokiego standardu jakości, higieny, przestrzegania krytycznych punktów kontrolnych FSSC 22000 i potwierdzenie, że wytwarzane produkty są nieszkodliwe dla zdrowia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Produkty pszczele naszego związku pochodzą z najmniej zurbanizowanych i zanieczyszczonych terenów Polski – z lasów, pól i łąk Roztocza i Bieszczad.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.